FINÁLNÍ PROPOZICE: MČR v  MMA – MMAA Aréna cup 35, EVLS

Datum:                         SOBOTA 30.září 2017Místo:                           Výstaviště PVA EXPO Letňany, Beranových 667

Parkování:                    PVA má hned u vstupu parkoviště – bohužel PLACENÉ, nebo možnost využít levnější P+R v dochozí vzdálenosti
Čas :                              10:30 hod. – otevření registračního stánku

                                       11.00 hod. – registrace, vážení, lékařské prohlídky

13:45 hod. – poučení

14,00 hod. – začátek turnaje

Startovné:   
ZDARMA pro členy MMAA, kteří uhradili členský poplatek 500kč/sezóna. 200kč pro nečleny MMAA – online přihláška nabývá platnosti až po uhrazení členského příspěvku 500kč, či u nečlena 200kč ve prospěch účtu MMAA: 2108559104/2700, do poznámky prosím uveďte Jméno, Příjmení a klub bojovníka. Platba musí být připsána na účet nejpozději v pátek 22.září.
VSTUPNÉ EVLS – Volné vstupenky pro bojovníky a jejich týmy ZDARMA
 
Protože jsme na cizí akci, tak všichni z vás musí mít platný lístek akce EVLS, abyste se vůbec na naši akci dostali.
Postup tedy bude se registrovat v hlavní hale (viz. mapka REGISTRATION), kde dojde ke jmenné registraci a budou vám předány lístky, abyste se dostali do haly. Původně měly být pásky, ale kvůli tomu, že na zápasy je mít nemůžete, dostanete všichni klasické lístky. Musíte si je pak hlídat, protože pokud ztratíte, musíte si koupit novou vstupenku za 350 kč už sami. Povedlo se nám však pro vás zajistit více vstupenek.
 Každý team tak obdrží následující VSTUPENKY ZDARMA:
a) 1x pro hlavního coache
b) 1x pro asistenta
c) vstupenky pro všechny přihlášené bojovníky
d) BONUS – stejný počet vstupenek, kolik přihlášeno bojovníků
příklad: pokud team má 6 bojovníků, pak dostane celkem 14 vstupenek. 6 pro bojovníky, 2 pro trenéra a asistenta a 6 pro ostatní.
OMLUVA ZA STÍŽENÉ PODMÍNKY ZÁZEMÍ
 Věříme, že nám s ohledem na ostatní pozitivní zprávy a stav ligy odpustíte nevyhovující zázemí pro týmy. Jsme poprvé v obrovské hale výstaviště PVA, kde však nebylo možné zajistit přenosné WC nebo mini Sprchu pro bojovníky. Budete tedy používat společné WC a ke sprchám se vůbec nedostaneme. Ještě to v současné době řešíme a snažíme se o doplnění nebo výjimku. Ostatní věci budou zajištěny dle standardu. Tzv. druhá část haly uzavřena a oddělena pro zázemí pro vaše týmy na rozcvičení, LED zajištěn a i základní pitný režim pro všech cca. 200 osob.
 VYBAVENÍ:
junioři
amatérské MMA rukavice, chrániče holení, kratasy bez kapes, helma, chránič na zuby.
 dospělí
amatérské MMA rukavice, chrániče holení, kratasy bez kapes, chránič na zuby.